z Brak komentarzy

Tradycja czy nowoczesność?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, jeśli chodzi o mnie.
Boże Narodzenie to oczywiście tradycja, a więc karp, barszcz z uszkami z grzybami, choinka. Nie wiem jak Wy, ale ja za nic w świecie nie zamieniłabym barszczu z uszkami na wymyślne, nowoczesne nawet najlepsze danie. Ale już  tradycyjna choinkę chętnie zastąpię nowymi, nawet awangardowymi pomysłami na dekoracje.  Uwielbiam kreatywne podejście do naszego otoczenia. Fascynuje mnie możliwości ludzkiego umysłu do kreowania coraz to nowych pomysłów. Niewyczerpanym źródłem mojej  inspiracji jest Pinterest.
Oto zaledwie kilka propozycji, które wygrzebałam dla Was w bezbrzeżnym oceanie Pinterestu. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
1. BOMBKI POD KLOSZEM

 

 

 

 

 

 

Świetny pomysł dla posiadaczy kotów. Moja kotka każdą bombkę uważa za świetną zabawkę do turlania. Te są bezpieczne, przynajmniej dopóki palą się świeczki 🙂
2. GUZICZKOWA CHOINKA

choinka

 

 

 

 

 

 

Wykonana własnoręcznie przez mnie choinka. Wystarczy niewielki kawałek materiału, guziczki, cekinki, kawałek koronki i sznurka, coś do wypełnienia środka, trochę czasu i chęci na szycie i nietypowa choinka gotowa.

 

3. LUSTRO ZAMIAST CHOINKI? A właściwie czemu nie.

4. GUZICZKOWA CHOINKA

 

 

 

 

 

 

 

5. DRABINA W ROLI CHOINKI

 

To wersja choinki dla osób z dużym metrażem i bez kota.

 

6. KORKOWA CHOINKA

 

 

 

 

 

 

 

Miłośnicy wina ucieszą się z tej choinki, w końcu będą wiedzieć do czego wykorzystać korki zbierane latami, a może krócej ;P

 

7. CHOINKA – ALBUM RODZINNY
Ta choinka zdecydowanie mnie poruszyła. Jest symbolem tego co, moim zdaniem, jest najważniejsze w te Święta – rodzina i miłość.

 

 

 

NEWSLETTER
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o nowościach na stronie
Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych, aby otrzymywać przyszłe newslettery od Agnieszki Juchnickiej. Możesz w każdej chwili wypisać się z newslettera.